Ramazan Bayramı Tatilinin Adresi Kefken

Ramazan Bayram tatili bu yıl Kefken yaz yüksek sezonunun başlangıcına denk geliyor. Okulların tatile girip sınavların bitmesi ile her yıl yaşanan hareketlik bu yaz bayramla başlıyor.

Sezon başladığında yazlıklar tamamen dolar. Sahiller şemsiye ve şezlong ile donatılır. Sahil çay bahçelerinden müzik sesleri kumsallara yayılır. Deniz neşeli çocuklarla dolar. Bayramlar Kefken’de bir şenlik niteliğindedir.

Yeni sezonda Kefken’de neler değişti?

Kefken limanı manzaralı yeni bir dinlenme parkı yapımı devam ediyor. Bazı bölümleri kullanıma hazır. Sahil temizlik işleri baştan yapılıyor. Yeni açılan pansiyonlar var. Yeme-içme konusunda alternatifler artıyor. Kerpe ve Kumcağız plajı arasındaki Kadınlar plajı tamamen yaza hazır.

Bayram’da Kefken otel ve pansiyonlarında fiyatlar nasıl olacak?

Kefken sezonda farklı konaklama fiyatları ile karşımıza çıkıyor. Oda kalitesi, kalınacak kişi sayısı gibi faktörler fiyatları belirleyici kılıyor. 1+1 pansiyon oda fiyatları 100 TL’sı ile 200 TL’sı arasında değişiyor. Denize yakınlık, oda kahvaltı gibi seçenekler fiyatlara rehberlik ediyor. Otel odaları ise 80-150 TL’sı aralığında. Her bütçeye uygun konaklama seçenekleri mevcut. Bayram tatili için Kefken’de konaklama düşünüyorsanız erken rezervasyon mutlaka yaptırmalısınız. Bayram tatillerinde konaklama oldukça yoğun talep görmekte.

Deniz su sıcaklığının ortlama 19-22 derece hava sıcaklığının ise 28-32 derece olduğu Haziran ayının son günlerinde iyi bir tatil için Kefken harikadır. Bu bayram deniz, kum ve güneşin tadını çıkarın!

0

 Düşkünlük / 0 Yorumlar
Bu yazıyı paylaşın:

Bu yazı yorumu


Kaydırmak için formda tıklayın

Arşivler

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec